Екскурзија ученика од првог до четвртог разреда

У петак, 15. маја били смо на екскурзији. Посетили смо Засавицу (вожња бродићем), Сремску Митровицу (Царска палата, музеј, шетња градом и археолошке ископине), манастир Петковицу и Бању Ковиљачу (шетња парком).

Scroll to Top